Лисичанський педагогічний коледж
Четвер, 3 липня 2025
 

Новини

16.03.2016

14-15 березня в м. Київ відбувалась Міжнародна науково-практична конференція «Особливості впровадження дистанційного навчання в Україні», в якій взяли участь викладачі коледжу Ляшенко К.І. та Демченко П.Є. Організатори заходу: Університет економіки та права «КРОК» (м. Київ, Україна), Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (м. Київ, Україна), Університет прикладних наук (м. Цюріх, Швейцарія), Університет Анкари (м. Анкара, Туреччина) за підтримки Швейцарського національного наукового фонду. Конференція була присвячена актуальним питанням реалізації дистанційної форми навчання у різних вітчизняних та іноземних ВНЗ, нормативно-правовим та практичним аспектам підготовки навчальних матеріалів.

Викладачі коледжу продемонстрували системну діяльність педагогічного колективу з впровадження курсів дистанційного навчання через функціонування технології хмарних обчислень в межах реалізації Програми освітньої діяльності коледжу щодо пошуку шляхів ефективного входження до світової медіа-освіти в умовах удосконалення інформаційного освітнього середовища педагогічного вищого навчального закладу.

Також організаторами заходу було проведено серію майстер-класів для викладачів дистанційного навчання: «Collaboration Tools for e-Learning – Інструменти для спільної роботи у системі дистанційного навчання» (тренер Ясмін Гульбахар Гювен), «Візуалізація даних, інфографіка, графічні органайзери для дистанційного навчання» (тренер Шикова Олена Миколаївна), «Технологія створення відеолекцій: запис відео, монтаж, об'єднання із слайдами» (тренер Заболоцький Антон Юрійович) та інші.

Актуальним інструментом реалізації дистанційної форми навчання в Україні та світі є розробка та впровадження масових відкритих он-лайн курсів і змішаного навчання. Тому колектив педагогічного коледжу вбачає перспективним поєднання сервісів хмарних технологій з системами управління навчанням на базі платформи MOODLE. Пропонований опис інновацій навчального закладу розкриє широкі можливості для педагога й студента щодо впровадження нових стратегій навчання наближених до реальних життєвих компетенцій, що в свою чергу забезпечить високий якісний показник знань майбутнього фахівця, розвиток його пізнавальних умінь, підвищення мотивації до набуття та продукування нових знань відповідно до запитів покоління електронного світу орієнтованих на формування навичок ХХІ століття. Ляшенко К.І., Демченко П.Є.

 
     
 
     
 
     
 

 

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019