Лисичанський педагогічний коледж

Новини

23.11.2020

Професійне вдосконалення студентів продовжується, не звертаючи увагу на дистанційне навчання. Студентський листопад рясніє перемогами та здобутками. Хороша фізична форма – це м'язова сила, аеробна витривалість, гнучкість та гарне самопочуття.

Так, студент 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Юрков Д. посів І місце на чемпіонаті Харківської області з настільного тенісу (Харків). Юнак не залишив суперникам жодного шансу і став лідером змагань.

Традиційно відбувся чемпіонат області з кросу (Старобільськ), де «СК «ЛПК» представляли студенти:

- Мальцева А. (3-АПО), яка посіла 4 місце на дистанції 2000;

- Сидоренко О. (3-АФ) посіла І місце на цій же дистанції та виконала І дорослий розряд.

Чернікова А. (2-АФ) виборола І місце у категорії «Формейшн/дівчата/дорослі» на Чемпіонаті України, ІІІ етапі з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та команд формейшн (Сєвєродонецьк).

Вітаємо активних та цілеспрямованих студентів. Бажаємо сил, терпіння у тренуваннях та насолоди від здобутків.